logo
هاست ابری وردپرس wordpress

هاست ابری وردپرس wordpress

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای بسیار پرطرفدار است که امکان بسیار خوبی را به وب مستر ها ارائه میکند و شما با کمترین هزینه و زمان یک وب سایت راه اندازی کنید.

ما در رانفلر هاست ابری وردپرس wordpress را برای راحتی شما عزیزان راه اندازی کردیم، این سرویس ابری شما را از محدودیت های پاییداری پایین و پشتیبانی از تعداد کمی از بازدید کننده ها نجات خواهد داد.

با هاست ابری وردپرس ما به راحتی چند کلیک انواع نسخه های PHP در اختیار شماست و به راحتی می توانید وردپرس خودتان را در رانفلر دیپلوی کنید.

معرفی رانفلر

پروژه رانفلر از طرف مجموعه پارس وب سرور رشد و توسعه داده شده است.

ما در پارس وب سرور با توجه به تجربه 12 سال در زمینه میزبانی وب با شناسایی نقاط ضعف و قوت سرویس ها مخصوصا سرویس های دولوپری اقدام به راه اندازی رانفلر کردیم تا پاسخگوی نیازهای کاربران عزیز باشیم.

رانفلر در حقیقت یک سکوی ابری است که بر بستر Kubernetes و Docker راه اندازی شده است. ما با راه اندازی یک کلاستر با حداقل 8 سرور که هر کدام وظیفه مخصوص خود را دارند سرویسی امن و پایدار را برای شما تضمین می کنیم.

یکی از سرویس هایی که ما ارائه می کنیم هاست ابری وردپرس wordpress می باشد که ماموریت اصلی رانفلر در این سرویس پایداری و سرعت بسیار بالا و پشتیبانی از حجم بالایی از بازدید کنندگان وب سایت شما می باشد.

با رانفلر نگرانی تنظیم و نگهداری سرور ها را نخواهید داشت و سایت های شما با هر زبانی که باشد با چند کلیک بر بستر سرویس ابری راه اندازی خواهد شد.

امکاناتی که در هاست ابری وردپرس wordpress ارائه میکنیم!

این ها برخی از امکاناتی است که در هاست ابری وردپرس wordpress ارائه میکنیم

راه اندازی بسیار ساده
ساختار سرویس ابری ما طوری تنظیم شده که تمامی زبان ها و فریم ورک هایی که پشتیبانی میکنیم برای شما به راحت ترین شکل ممکن قابل راه اندازی هستند.
پایداری بسیار بالا
با توجه به حالت کلاستر بودن سرور ها (حداقل 8 سرور باهم) بالاترین پایداری را خواهید داشت به صورتی که اگر یکی از سرورهایی که سایت شما در این لحظه روی ان اجرا می شود از دسترس خارج شود در عرض چند دقیقه به صورت اتوماتیک سایت شما به سرور دیگر سویچ می شود.
تقسیم بار یا LoadBalancing
ساختار کلاستر ما به صورتی است که بار کل شبکه بین سرورهایی که داریم تقسیم می شود و هر سروری که در دسترس باشد و سریع ترین پاسخ را بدهد به بازدید کنندگان وب سایت شما پاسخ میدهد.
سیستم پرداخت ساعتی
با پرداخت ساعتی دیگر مجبور به پرداخت مدت دار برای سرویس خودتان نیستید و بر اساس مصرفی که میکنید می توانید هزینه سرویس را پرداخت کنید و بر اساس شارژی که دارید ساعتی از اعتبار شما کسر می شود.
ارتقا و تنزیل
شما به راحتی در هر ساعت از شبانه روز می توانید سرویس خودتان را ارتقا یا تنزیل دهید تا بر اساس مصرفی که دارید هزینه پرداخت کنید.
بک آپ گیری خودکار
سیستم بک آپ گیری ما 4 نسخه روزانه و 1 نسخه هفتگی و یک نسخه ماهانه از دیتاهای شما بک آپ تهیه میکند و هر زمان نیاز داشتید می توانید آن را ریستور کنید.
قابلیت اتصال به github و gitlab
با این قابلیت شما می توانید سرویس خودتان را در سایت ما به github متصل کنید و بعد از هر پوش اتوماتیک تغییرات در سرور اعمال شود یا به صورت دستی کامیت ها را انتخاب کنید.
دسترسی به Terminal
با دسترسی ای که به ترمینال دارید می توانید مستقیم داخل سرویس خودتان کامند ها را اجرا کنید و سرویس خودتان را مدیریت کنید.
دسترسی به Log
به راحتی با ارتباط سوکتی که برای لاگ وجود دارد می توانید در لحظه لاگ های سرویس خودتان را مشاهده کنید.
دسترسی به Event
با این امکان شما می توانید تمامی رویداد هایی که برای پروژه شما وجود دارد را در لحظه مشاهده کنید.
ابزار CLI
برای راحتی کار با سرویس های ما برای شما عزیزان ابزار CLI را فراهم کردیم که با این ابزار دیگر نیاز به لاگین به ناحیه کاربری پیدا نمیکنید و همچنین امکان دپلوی پروژه بر اساس تغییرات جدید با این ابزار وجود دارد.
گواهی SSL رایگان
شما به راحتی می توانید با یک کلیک گواهی اس اس ال رایگان را برای دامنه های خود فعال یا غیر فعال کنید.

دیتابیس هایی که در هاست ابری وردپرس wordpress خواهید داشت

دیتابیس هایی که ما پشتیبانی می کنیم

MySQL
MariaDB
MongoDB
PostgreSQL
Redis
Rabbitmq
Elastic
SQL Server
(MQTT) Mosquitto
مجوز های ما
تمام حقوق این وبسایت برای ران فلر محفوظ است .